Blink Ultra X lijm is een krachtige lijm met erg weinig dampen daarom ook geschikt voor mensen met gevoelige ogen die tijdens het zetten van de wimperextensions brandende of tranende ogen krijgen. De droogtijd van de Ultra X is 1 à 2 seconden. De hechtingsduur is 4 - 6 weken. De kleur van de lijm is zwart.
Blink Ultra X een zeer krachtige lijm met weinig dampen uit de Blink Lashes serie. De Blink Ultra X lijm is verkrijgbaar in 3 maten: 2ml, 5ml en 10ml. Voor gebruik van de Blink Ultra X dien je de lijm eerst goed te schudden 60 seconden. Wij raden aan te schudden zonder dop maar met een tissue of iets dergelijks op de spuitmond. Op deze manier gaat de dop minder snel verstopt zitten. Deze lijm van Blink Lashes is alleen voor proffessioneel gebruik.
Bewaartip: Blink Ultra X is het beste te bewaren in de gratis geleverde sealbag inclusief het zakje silicakorrels. De Silica neemt tot wel 10 keer meer vocht op. De aanbevolen luchtvochtigheid tussen de 45 en 55%. Bewaar de lijm op normale kamertemperatuur.